KOFER PM 2600-XA 2600 DUNACORD

Shitet nga: private 13 Shk 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Kofer per slev DYNACORD PM 2600 dhe XA 2600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim