Kerkoj mbajtese per boksa

Shitet nga: Geros 22 Shk 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Kerkoj me ble mbajtese per boksa mund te me kontaktoni edhe ne viber+37744584065
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim