Kutija te zerimit

Shitet nga: private 10 Gsh 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
2 Satilita Bell 250- 1400W po sa te adhura prej GJermanije, dhe 2 basa 18 EV per me teper ne tel: 044 129 098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim