Mikseta Stagg Smix

Shitet nga: xxx 19 Mar 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mixeten "STAGG SMIX 2M2S F" per arsye se nuk me nevojitet mo, dhe jam perdorusi i par i mixetes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim