Mikseta

Shitet nga: feliks 06 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes mikseten LD system 2x800 wat mikseta asht e re
ka qanten e wet per me shum info
viber +38649828815
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim