Miksete

Shitet nga: crystal 07 Gsh 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes mikseten Brehinger Pmp 3000 ne gjendje tmir teknike esht e re i pari person qe e kam perdor. ndrim i mundshem me Copy dynacord Max
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim