Shes boksat

Shitet nga: felix 22 Sht 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes dy satilita Eminenc 3 sistem me horne Ev plus 2 basbina Ev..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim