Shes teknik per dj

Shitet nga: Kristian 27 Tet 07:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR   1 700 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes teknik per dj ne gjendje shum tmir gjithqka ne rregull e gatshme per dj

1 mikset 12 kanalshe BEHRINGER si dhe ni mikset tjeter IBIZA DJM -102 8 kanalshe

1 migrofon Mc Crypt me wirles perfesional
2 slleva SKY nga 1000 watt
4 boksa nga 1000 watt secili dhe 2 tjer nga 600 watt nja 800 watt
Pra jan 2 basbina 5 monitora

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim