Shiten

Shitet nga: Engjull 18 Jan 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet Teknika Peavey Amerikane Per Muzik Live dhe Dj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim