Shitet Teknika

Shitet nga: Engjulli 16 Jan 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet Teknika Peavey ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim