T the box PA502P

Shitet nga: T the box 12 Pri 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR   1 200 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes 4 boxa ( t the box ) që janë 400 WATT dhe janë ne gjendje shum të mirë , Pres blerës serioz , Mund te kontaktoni ne numrin . Vala : 044 188 335 ( Viber ) +377 44 188 335 Ipko : 049 131 190 . Qmimi per te kater : 950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim