Zerimi dhe perforcuesje

Shitet nga: tekniku 03 Nën 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Concept
Item no: 10283
serial nr. 10
Long term max.power 200 wat
Short term max.power 400wat
Freq.Response 35.22.000Hz
Impendance 4-8 ohm
Prodhimi Danimarka

Perforcuesja: Herman Kardon

Komplet 200 eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim