dynacord mixet

Shitet nga: durim 20 Dhj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shitet mikseta ne gjendje te rregullt pa e riparune asnjeher .qmimi fiks 650 euro.dynacord pover mate 1600.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim