kofer i slevit

Shitet nga: private 12 Gsh 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
kofer i slevit PM 2600 dhe XA 2600 per me teper ne tel: 044 129 098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim