shes boksat

Shitet nga: Feliks 01 Sht 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten boksat Eminenc 3 sistem, RCF,MAX,MC CRYPT basbinat Ev. plus 1 satilit Sutan. jan ne gjendje te mir teknike asht sllewat Zeck 1800 Wat edhe Inter-M 1000 wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim