shes boksat

Shitet nga: crystal 22 Sht 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes 2 satilita Eminenca 3 sistem Xilet Ev edhe 2 basbina Ev...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim