shes mikseten Spirit 700 wat

Shitet nga: Feliks 08 Shk 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes mikseten ose ndroi mikseta asht ne gjendje tmir ndrim me sllew, mikset tjeter ose boksa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim