shes mikseten pasiwe brehinger me 99 efekte e re

Shitet nga: feliks 20 Shk 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes mikseten dhe sllewin zeck 1600 watt ose bejj ndrimm me sllew tmadh apo mikset aktive tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim