teknika ne shitje

Shitet nga: crystal 11 Sht 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes Dy basbina Ev. plus dy satilita 3 sistem Eminenc ne gjendje tmir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim