Instrumente muzikore

Shitet nga: Gjeni 10 Nën 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Të tjera
4 satelita zx5
2 bassbina me krosiver 800wat
mikset dynacord
mikrofon wireless sm58
4 mikrofona sm58
sllev yamaha
Dhe te gjitha kabllat ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim