Violinë elektrike Silent YAMAHA sv 150

Shitet nga: shpend 13 Sht 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Të tjera
Violinë elektrike silent YAMAHA sv 150 . Eshte e re dhe e pa perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim