Shes TUPAN

Shitet nga: Nue Mirashi 12 Jan 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes tupani baraban 20 ose 22 sdi sa eshte dy rrath rezerv plus thupra e plastikes dhe ni qekiq me ta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim