Tupan baraban

Shitet nga: besart 25 Shk 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
shes tupan baraban ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim