Tupana

Shitet nga: Arber 15 Jan 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shiten 2 tupana ne gjendje shum te mir
Jan me lekura me lidhese perreth ..
Dhe mbajteset ..
Vijn komplet ..

whatsapp + viber +38649870297ose . +38649361122
Ju faleminderit .. !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim