mace shtepiake

Shitet nga: olti 16 Dhj 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Mace
eshte mace e re dhe shum e but.E shes se skam koh te kujdesem.Eshte e vaksinuar.per me shum me kontaktoni ne tel.045540997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim