Akuarium me pshqi

Shitet nga: Art 28 Shk 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuariuminme 9 peshi jan shum lloje akuariumi esht 60 litra uj I ka 2 pompa per filtrim te ujit dhe oksigjen ka zbukirime dhe gur antibiotik per peshqi dhe ushqim per 3 muaj te interesuarit mund te thrrasin edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim