Gastare dekoruse

Shitet nga: sabi 22 Pri 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
kemi disa lloje te gastareve me dekore te ndrryshme, eshte e mundshme ndrrimi me papagalla ose bylbyla, te gjitha keto jan punim dore, per me teper kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim