Dogo Argentino

Shitet nga: . 01 Pri 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin Raca: Dogo Argentino,shume i ngushem,i fort mu kap si dhe per oborr.Beje ndrrim me PlayStation 3 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim