Dogo Argentino

Shitet nga: . 08 Pri 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin Dogo Argentino shume i ngushem,i fort mu kap si dhe per oborr.Beje ndrrim me naj qan rud ose te sharrit ose me ps3.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim