Dogo Argentino

Shitet nga: Ferdinand 18 Tet 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes kelysh te races Dogo Argentino mosha 4 muaj,jane te vaksinuar dhe te trajtuar kunder paraziteve.Per me shume info ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim