Flm shum eshte shitur

Shitet nga: David 20 Dhj 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kam nje klysh haski mashkull qe eshte shum i mir sidomos per familje dhe femij ky klysh eshte bardh-zi syte i ka njerin te kalter njerin te zi keshtu qe eshte haski siberian i rrall eshte 1 muajsh e gjys eshte i vaksinuar dhe ka librez shendetsore keshtu qe per me shum INFO 044449541. Nese doni klysh kemi ne pranver
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim