Haski

Shitet nga: besi 20 Tet 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenët haski një mashkull dhe dy femra.I kanë të kryera të gjitha kontrollet veterinarike dhe janë shumë të mirë.Çmimi 50eu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim