Kelysh Haski

Shitet nga: Ali Gjocaj 29 Pri 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Kelyshin Haski ( Femer ) Dhe ( Mashkull )spo muna mu kujdes per ta se jom ne pun spo kom koh me 29mars ka lind
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim