Klysh

Shitet nga: xxxxxx 27 Mar 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten 4 klysh 3meshkuj dhe 1femer .klysht jan 1muaj e 2jav.per ma shum me kontaktoni ne tel
me marraveshje pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim