Klysh

Shitet nga: xxxxxx 14 Shk 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Me marraveshje
Shiten klysht raca trrengjyresh janë4meshkuj dhe 2femra.Per me shum me kontaktoni ne tel.Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim