Klysht e sharrit

Shitet nga: hakikoci 14 Nën 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
shiten klysht e sharrit ne foto ,te eger per oborr me garancion ,si per ujk dhe dele ,
per ma shume informata thirrni ne 045913911
ose ne facebook faqen "Ferma e Haki Kocit "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim