Kuc Kuci

Shitet nga: Shoni 15 Mar 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet kuc kuci shum i shtir dhe i mir per familje.
Qmimi ipa diskutshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim