Kuliba dhe kuteca

Shitet nga: buti 05 Pri 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
1,40x60 me ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim