Pekinizerat Geros Kennel Kultivorja e vetme ne RKS

Shitet nga: Geros kennel 07 Jan 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Geros Kennel Kultivorja e vetme ne Kosovë që bën kultivimin dhe shitjen e races se paster Pekinizer
Adresa: Gjakove
Per me shume info nr kontaktues 044 584 065
Viber +37744584065
Facebook: Geros Kenel Dylhasi

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim