QEN Hasky

Shitet nga: Tahir Hamza 16 Sht 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin te racës Haski, gjinia femer, 1 vjeç. Nuk ka bo klysh asnjëher. Ngjyrat bardh dhe zi. I mbajtur mir. Dhe ka shum kujdes per antarët familjar dhe per shtepinë, i mbron ata.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim