Qen Rottweiler

Shitet nga: Elmir 12 Tet 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Kelysh te races Rottweiler nga Kultivorja e vetme ne Kosove "Vom Linea Alba" fci 3838..Kelyshet jane te vaksinuar dhe posedojn te gjithe dokumentacionin e duhur..Mosha e kelyshve 2.5 muj dhe 4,5 muaj per me shume info +37744431533 dhe 044187907..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim