Qeni me emrin Koko!

Shitet nga: Edmond 28 Tet 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Pershendetje!
Shes qenin e races franceze Bichon Frise,mashkull.Mosha e tij eshte 2 vjec. I vakcinuar dhe me dokumentacion.Me posht i gjeni fotot respektive.Cmimi me marreveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim