Qeni

Shitet nga: arber 11 Shk 04:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet klyshi Sharit gjinia (femer) 2muajsh esht si dhe esht e vaksinuar poor shitet per arsyje se nuk kam kooh te kujdesem per te . Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim