ROTTWEILER

Shitet nga: Hasan 29 Tet 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Rottweiler nga kultivorja e vetme ne kosove "Vom Linea Alba fci 3838..Gjina Femer mosha 3 vjet.
Posedon Pedigree dhe Microqip..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim