ROTTWEILER

Shitet nga: Hasan 06 Shk 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes kelysh te Races Rottweiler nga kultivorja e vetme ne Kosove 'Vom Linea Alba fci 3838'..Kelyshet jane te vaksinuar dhe posedojne te gjithe dokumentacionin e duhur po ashtu edhe Pedigree.Kelyshet jane te moshes 7 muaj..Per me shume info ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim