Rotfailer

Shitet nga: Reksi 14 Shk 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin e Races rotfailer i perzir me pit bull qeni asht siq shihet edhe ne foto ,sa i perket qenit qen ma te mir per shtepii shum i eger dhe rojtes, edhe per mu kap per sa ka trup shpinen tok sun ja qet qen ,kam mbi 6 lufta te tij ,qeni i ka 2, vjet gjys e ndrroj veq me klysh te sharrittt . Garantoj per taaa ,per ma shum konmtaktoni ne numr e tel ,049341373 ,edhe ne fb ardi Duraku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim