Rottweiler

Shitet nga: Elmir 23 Mar 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Ne shitje Rottweiler mashkull,mosha 1,5 vjet,posedon te gjithe dokumentacionin e duhur po ashtu dhe pedigree.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim