SHITET HASKY

Shitet nga: bleard 29 Jan 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet qeni hasky 10 muaj i vaksinuar . gjinija mashkull
eshte shum i pershtatshem per familije.
100% hasky originall ka dy sy te ndrryshem per me teper shiqoni fotot.

mund te kontaktoni dhe ne viber
37745437530

qmimi i padiskutushem ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim