Shes Piknizerin shum i bukur

Shitet nga: Ardi 20 Gsh 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes piknizerin shum i bukur e merr vesht e shum i dashtem per
famlijes i ka 1 vjet e gjys dhe ashy shum i bukur pe
heki se jam
npun nuk po kam ko me kqyr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim