Shiten klyshet

Shitet nga: Toni 24 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten klyshet dy mashki dhe dy femra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim